Aqua Bella

Studnie głębinowe

Szukanie żył wodnych

Radiestezja

Marzą Państwo o krystalicznie czystej wodzie zdatnej do picia? Chcą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, zmniejszając liczbę zbędnych odwiertów? A może planują Państwo w „zdrowym” miejscu zbudować dom? Zapraszamy do skorzystania z technik radiestezji. Nasza firma wskaże Ci najkorzystniejsze miejsce pod budowę studni, a także zadba wnikliwie o neutralne środowisko – dzięki czemu będą Państwo mogli w 100% korzystać z walorów, jakie daje Ziemia.

Radiestezja bazuje na wykorzystaniu fal elektrycznych i magnetycznych. Mogą mieć one pozytywne lub negatywne działanie, w zależności od częstotliwości. Technika ta jest wykorzystywana nie tylko podczas szukania ujęć wody. Używa się jej m.in. w medycynie, choć w nieco innej wersji. Wówczas ma ona na celu wykrycie zupełnie odmiennych zjawisk. Nasza firma zajmuje się radiestezją w kontekście geologicznym.

Oferta usług radiestezyjnych:

odwiert pod gruntową pompę ciepła

Posiadamy niezbędne uprawnienia do świadczenia usług z zakresu radiestezji. Zajmujemy się poszukiwaniem i lokalizacją stref geopatycznych i geologicznych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i inwestorskich czy biurowych. Poszukujemy bogactw naturalnych, m.in. wody pitnej na terenach gruntu, a w szczególności pod ziemią. Określamy też przebieg szkodliwych dla zdrowia człowieka cieków wodnych czy uskoków architektonicznych Jesteśmy jedną z najlepszych firm w regionie, która jest w stanie precyzyjnie wskazać miejsce lokalizacji bicia studzien, źródeł wody pitnej czy miejsc budowy zbiorników wodnych.

Zaufajcie Państwo naszej wiedzy, uprawnieniom oraz wieloletniemu doświadczeniu. Bez problemu przeprowadzimy prace na Waszej działce. Wykorzystujemy techniki, które pozwalają nam na szybkie wykrycie źródeł wody pitnej bez konieczności wykonywania zbędnych odwiertów. W ten sposób można więc ograniczyć koszt całego przedsięwzięcia. Współpracujemy z Klientami z różnych branż, zarówno jeśli chodzi o domy jednorodzinne, jak i nieco bardziej skomplikowane obiekty. Wybieramy miejsce, gdzie następnie można stworzyć studnie głębinowe lub inne instalacje. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie prac szybko i sprawnie. Dostępne usługi trafiają też w gusta Klientów, którzy stawiają na rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń i całego budynku w zdrowym miejscu o przyjaznej aurze.

mężczyzna wypełnia dokumenty

Zadbajcie Państwo o zdrowie i czystą wodę w swoim otoczeniu.