Aqua Bella

Studnie głębinowe

Montaż pomp głębinowych

Pompy głębinowe - kompleksowy montaż

Jeśli mają Państwo problem z zaopatrzeniem budynku w wodę lub chcą Państwo uniknąć wysokich rachunków za media, doskonałym rozwiązaniem będzie studnia głębinowa. Posiadamy ogromne doświadczenie w wierceniu studni, ale także dysponujemy odpowiednim, specjalistycznym sprzętem. Sprawia to, że dajemy Klientom 100% gwarancji uzyskania wody w wykonanym odwiercie. Powierzając nam wykonanie studni głębinowych każdy klient może liczyć na najwyższą jakość i sprawną pracę.

Pompy głębinowe - kompleksowy montaż

W zakresie świadczonych usług znajduje się także montaż pompy do wody. Są to wysokiej klasy włoskie urządzenia PANELLI, które instalujemy wraz z wszelkimi zabezpieczeniami, tj.:

  • przed sucho biegiem,
  • przed przepięciami,
  • antypiaskowe,
  • ciśnieniowe.

Oferowana usługa montażu pompy głębinowej obejmuje również zakup niezbędnych materiałów. Stawiamy na wysokiej jakości akcesoria, które uzyskały niezbędne atesty. Wśród nich znajdują się:

  • kable,
  • rura pompowa,
  • linka stalowa w oplocie,
  • złącze szwedzkie,
  • pokrywa na odwiert.

Pragniemy zaznaczyć, że rurę wyprowadzamy do miejsca wpięcia przyłącza do studni głębinowej. Instalowana pompa ciepła jest objęta dwuletnią, bezsporną gwarancją producenta. Więcej informacji na temat modeli oferowanych pomp mogą Państwo znaleźć na stronie www.zdshurt.pl.

Zachęcamy do współpracy Klientów z Wałbrzycha, Kłodzka i okolicznych miejscowości. W przypadku pytań i wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji.

Kompleksowe usługi

Nasza firma zajmuje się nie tylko montowaniem pomp do wody, lecz także wykonywaniem odwiertów. Dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi, pozwalające na stworzenie sprawnie działających systemów. Wykorzystujemy wiele maszyn, pozwalających na wykonanie prac szybko i bez zbędnych komplikacji. Dzięki temu zamontowana pompa do wody może być uruchomiona niedługo po rozpoczęciu prac i działać prawidłowo przez kolejne lata.

Pompy głębinowe pozwalają na czerpanie ciepłej, zimnej wody z ujęć zlokalizowanych głęboko pod ziemią. Z tego powodu mogą być one umieszczone jedynie na określonych terenach. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia sprawdzamy więc dokładne parametry konkretnego obszaru i wybieramy najkorzystniejszą lokalizację. Wśród naszych usług znajdziecie Państwo m.in. wiercenie studni. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na wykonywanie kompleksowych czynności na danym terenie. To dobre rozwiązanie zarówno dla prywatnych właścicieli działek, jak i przedsiębiorców. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i ustalenia szczegółów zlecenia. Sprawdzimy, czy na danej działce można zastosować takie rozwiązanie i zrealizujemy niezbędne czynności.

Działamy na terenie Wałbrzycha, Kłodzka i w okolicach. Zapraszamy do kontaktu w celu wycenienia danego zlecenia i sprawdzenia, czy na danym terenie można umieścić pompy głębinowe. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Schemat montażu pompy głębinowej i instalacji wodnej